Kampaania

VALI KAASAEGNE PUITMAJA!
WESSE KÖÖGIMÖÖBLI SAAD KAUBA PEALE

Pilt on illustratiivne
Email again:


NORDIC Compact kaasaegse tehasemaja idee on sündinud Norra fjordide vahel ning loodud Eesti arhitektide poolt. Kontseptsioon on välja arendatud Aasta Tehasemaja konkursi võidutöö põhjal, pakkudes paindlikke lahendusi ning minimalistlikku põhjamaist disaini.

Nordic Compact M on kaasaegne, energiasäästlik, kompaktne ja taskukohane kodu teadlikule kliendile, kes ei rahuldu tavapärasega, vaid soovib midagi enamat. Peamajas (115m²) on avatud planeeringuga elutuba, söögituba ja köök, teisel korrusel 3 magamistuba ning erinevad panipaigad. Majakontseptsioon võimaldab üksteise külge lisamooduleid ühendades kodu suuremaks ehitada.

B-energiaklassiga peamaja keskmine arvutuslik kulu küttele, ventilatsioonile, sooja tarbevee tootmisele, valgustusele ja seadmetele on ainult €60 / kuus.


Kui tellid Nordic Compact maja "võtmed kätte" 2017 aasta jooksul, saad Wesse köögimööbli pealekauba.Lisainfot maja kohta leiad
siit

Tere

Täname, et tunnete huvi meie majade vastu!

Saadan Teile Nordic Compact M majamudeli hinnapakkumised valmiduspakettidele "väljast valmis" ja "võtmed kätte".

Meil on praegu käimas ka kampaania - Nordic Compact M majamudeli "võtmed kätte" tellimise puhul saate Wesse köögimööbli kauba peale.

Kui Teil tekib lisaküsimusi või soovite seda maja avastada virtuaalreaalsuses, siis kirjutage mulle.

Margit Saul
Eesti müügijuht
Nordic Houses KT OÜ
Valge 13 | 11415 Tallinn | Estonia
Mobile: +372 5087069
Nordic_Compact_M_võtmed_kätte_.pdf;Nordic_Compact_M_väljast_valmis_.pdf