Männivälja elamurajoon

Müüa kõrghaljastusega krundid looduskaunis Lahemaa servas. Kruntidele on juba välja ehitatud infrastruktuur - teed, tsentraalne vee- ja kanalisatsioonitrass, elekter 3x16A, sidetrass, tänavavalgustus.

Männivälja elurajoon asub Lahemaa rahvuspargi servas puhta looduse keskel. Värske õhk, mere lähedus, vaikus ja rahu ning ajaloolised mõisamaad ümberringi on suureks eeliseks teiste sarnaste elukeskkondade ees. Kõrghaljastusega elamukrundid on avarad ja privaatsed, Tallinnast vaid pooletunnise teekonna kaugusel Kuusalu vallas, Kolga aleviku keskuses. 

Välja on ehitatud teed, tsentraalne vee- ja kanalisatsioonitrass, elekter 3x16A, sidetrass, tänavavalgustus - ehk kõik mis on lubatud, on juba valmis ehitatud. 

Püstitada on lubatud elamu ja üks kõrvalhoone.

Kolga alevikus on pood, lasteaed ja põhikool. Suurepärased sportimisvõimalused - nii matkarajad kui korvpalli-, tennise- ja jalgpalliväljakud. Kõik vajalik täisväärtuslikuks eluks looduslikus keskkonnas.

Ümbruskonnas on seene- ja marjametsad, valge liivaga mererannad asuvad mõne kilomeetri kaugusel. Ühistranspordiühendus keskustega - Tallinn, Kuusalu, Loksa.

Lisaks tutvuge võimalusega püstitada soetatud krundile Nordic Houses tehases valmistatud kvaliteetne puitmaja.

Huvi korral võta meiega ühendust:
Margit Saul
tel 5087 069
margit@houses.ee